Způsoby a cena dopravy: 

Vzhledem k tomu, že máme veškeré zboží skladem, odesíláme ještě tentýž den prostřednictvím našich přepravních partnerů. Doručení objednaného zboží je dle zvoleného přepravce do 24 respektive 48 hodin.

U objednávek nad 2.000,- Kč* je doprava a platba dobírkou pro všechny druhy přepravců zdarma.

Zásilkovna (Z-point) - U tohoto typu přepravy máte na výběr z více než 4.700 výdejních míst. Dodací lhůta je 48 hodin od vyexpedování zásilky. Cena přepravy je 79 Kč* resp. 99 Kč při odesílání objednávky na Slovensko.

Při nákupu nad 2.000,- Kč* je doprava zdarma v rámci obou zemí.

DPD - Doručení druhý den (při objednání produktu do 11:00 hodin), při nákupu do 2.000,- Kč je cena přepravy 139,- Kč*.

 

*uvedené ceny jsou včetně zákonem stanovené sazby DPH

 

MOŽNOSTI PLATBY:

 

Bankovním převodem - Po vytvoření a odeslání objednávky se Vám na konci objednávky zobrazí v horní části obrazovky platební instrukce. V případě, že si nestihnete platební instrukce opsat nebo zadat, odešleme Vám e-mail se shrnutím objednávky - kde můžete kliknout na "zobrazit objednávku" a automaticky se vrátíte na poslední stránku objednávky, kde jsou v horní části vypsané platební instrukce. Po připsání platby na náš účet neprodleně expedujeme Vaší objednávku. Tento způsob platby je zdarma. 

Dobírkou - Výše dobírky je uvedena u jednotlivých způsobů dopravy. 

Hotově - Možné pouze při osobním předání v Českých Budějovicích. Tento způsob platby je zdarma.

Kartou online -  tuto možnost platby aktuálně připravujeme 

 

Převzetí zásilky: 

Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte na adresu info@calmdrinks.cz. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci prostřednictvím e-mailu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.

Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k e-mailu při vyřízení Vaší objednávky.